Nešiojami kompiuteriai ir telefonai, kurie patiks moterims

Moterų ir vyrų skirtumai atsispindi praktiškai kiekviename žingsnyje, todėl nenuostabu, kad kai reikia išsirinkti telefoną ar kompiuterį, jų poreikiai taip pat ženkliai skiriasi. Vyriškiams dažniausiai aktualūs techniniai parametrai, tuo tarpu damos daugiau dėmesio skiria komfortui ir dailiam dizainui, tačiau tai – ne vieninteliai jų reikalavimai. Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį norint pradžiuginti dailiosios lyties atstovę?

 

Mobilieji telefonai

 

Pagrindinės telefono savybės. Puiki kamera, daug vidinės atminties ir ilgas baterijos tarnavimo laikotarpis – tai pagrindiniai kriterijai, kurie dažniausiai yra aktualūs moterims. Šios savybės užtikrins, kad bendravimas bei naršymas internete būtų patogus, tačiau nepamirškime ir dizaino – juk išmanusis telefonas dažnai tampa jų įvaizdžio detale.

 

Rekomenduojami pasirinkimai

 

  1. iPhone SE. Šis išmanusis telefonas turi puikią ekrano kokybę, kokybišką kamerą, pakankamai galingą procesorių ir daugybę skirtingų funkcijų, tad jeigu norisi šiuolaikiško ir stilingo varianto, tai yra vienas geriausių pasirinkimų. Visi iPhone telefonai išsiskiria dailiu dizainu, tačiau pagrindinis šių modelių privalumas yra tas, jog tokių mobiliųjų telefonų kainosyra kur kas žemesnės už naujausius Apple gaminius. Tačiau jei esate pasiryžę investuoti kiek daugiau, iPhone X ar kiti nauji modeliai tikrai pateisins damų lūkesčius.
  2. Xiaomi Redmi Note 4. Šių gamintojų siūlomi telefonai išsiskiria itin puikia kokybe už kiekvienam prieinamą kainą, tad ne išimtis ir šis modelis. Dėl ilgiems pokalbiams pritaikytos baterijos, galingo procesoriaus ir geros nuotraukų kokybės jis dažnai tampa moterų numylėtiniu – tokiems parametrams iš tiesų sunku atsispirti!
  3. Samsung Galaxy S9. Tiems, kurių negąsdina ne tokios žemos mobiliųjų telefonų kainos, vertėtų pagalvoti apie šių metų naujieną, kuri sutartinai patinka tiek vyrams, tiek moterims. Visgi, damos kur kas labiau žavisi įspūdingomis kameros galimybėmis, mielai kuria animuotus personažus ir pasitelkia kalorijas skaičiuoti padedantį virtualų vedlį. Tačiau tai tikrai ne viskas, ką šis telefonas joms gali pasiūlyti!

 

Nešiojamieji kompiuteriai

 

Pagrindinės specifikacijos. Moterims reikia pakankamai galingo nešiojamo kompiuterio, kuris leistų patogiai ir greitai atlikti bet kokias užduotis ir tuo pačiu taptų įvaizdžio dalimi (ar netgi statuso simboliu) susitinkant su kolegomis ar klientais. Stiprus procesorius, didelis kietasis diskas, puiki vaizdo kokybė ir įrašų našumas – tai savybės, be kurių tikrai nepavyks apsieiti.

 

Rekomendacijos

 

  1. Apple MacBook Pro. Šie nešiojamieji kompiuteriai yra vieni populiariausių moterų tarpe, kadangi tai – puikus unikalaus dizaino ir funkcionalumo derinys. Kaip privalumą būtų galima išskirti ir nedidelį jo svorį – damos su savimi nešiojasi daugybę dalykų, todėl norisi, kad kompiuteris būtų kaip įmanoma lengvesnis.
  2. Dell XPS 13. Šie daugybę apdovanojimų visame pasaulyje pelnę nešiojamieji kompiuteriai nepraslysta ir pro moterų akis – jas ypač žavi elegantiškas ir kompaktiškas dizainas. Be to šis, modelis gali būti naudojamas ir kaip planšetinis kompiuteris, tad visus darbus galima atlikti dar patogiau.
  3. Lenovo IdeaPad Z51-70. Šie nešiojamieji kompiuteriai gerokai pigesni, tačiau tikrai ne prastesni – moterims dažniausiai patinka ypač patogi jų klaviatūra, spartumas ir ypatingai didelė atmintis, kurioje lengvai tilps visa reikalinga informacija. Tiek šis, tiek kiti nešiojami kompiuteriai ir išmanieji telefonai parduodami Pigu.ltel. parduotuvėje.

 

Panašių įrenginių pavyks surasti ir kur kas daugiau – svarbiausia atkreipti dėmesį į dailų, elegantišką dizainą ir puikias specifikacijas. Visgi, nepamirškite, kad visos moterys yra skirtingos, tad prieš darant joms staigmeną, vertėtų išsiaiškinti konkrečius lūkesčius – tuomet tikrai neprašausite pro šalį.

 

 

Rašyti komentarą