6 itin paprasti būdai, padėsiantys įveikti grožio nesėkmes

Nepanikuokite, jei turite pernelyg išpešiotus antakius ar oda sudirgo po veido kaukės. Šie ypač paprasti būdai leis išspręsti grožio nelaimes ir grąžins jums nepriekaištingą išvaizdą.

 

Kiekviena bent kartą gyvenime patyrė grožio krizę. Visiškai normalu eksperimentuoti su skirtingomis odos priežiūros priemonėmis ir makiažo priemonėmis ir to vėliau gailėtis.

 

Tačiau jau praėjo tie laikai, kai per daug išpešiojusios antakius, turėtumėte laukti, kada ataugs ar kada oda atsigaus po nesėkmės, kurią sukėlė įvairūs produktai. Pats metas „apsišarvuoti“ puikiais patarimais ir išmokti, kaip elgtis delikačiose ir nepatogiose situacijose.

 

SUPER RIEBIAI ATRODANTI ODA

 

Pasitaiko, kai negalime kontroliuoti nenuspėjamų situacijų, ypač kai esate viduryje vakarėlio. Kitam kartui nepamirškite įsidėti riebalus sugeriančio popieriaus ir šiek tiek pudros odos matiškumui atnaujinti. Akinančiam efektui spustelkite veido pudros kempinėle – neįtrinkite pudros į poras. Rezultatas bus paprasčiausiai nuostabus.

 

PERNELYG IŠPEŠIOTI ANTAKIAI

 

Pernelyg pešioti antakiai gali sukelti galvos skausmą. Tačiau su mažyčiu dekoratyvinės kosmetikos kiekiu galima sukurti netikrus tobulai atrodančius antakius. Pasirinkite pieštuką, kuris dera prie jūsų antakių ir odos spalvos.

 

Nupieškite puikią, išlenktą formą ir ją užpildykite pieštuku. Tuomet užtepkite šiek tiek veido pudros užfiksuoti spalvą. Galiausiai pašukuokite antakių šepetėliu spalvai išlyginti.

 

PRAKAITAVIMO PROBLEMA

 

Įvairių lauko ir vidaus sąlygų pasikeitimai gali paskatinti prakaitavimo procesą. Tokiu atveju nepanikuokite, tuomet nedideliu antibakterinio rankų gelio kiekiu patepkite delikačias vietas, kur gali prakaitavimas gali būti pastebimas. Apsaugokite savo kūną nuo nemalonaus kvapo šiuo paprastu triuku.

 

NETIKĖTAI IŠŠOKĘS SPUOGAS

 

Spuogas nori sugadinti jūsų įvaizdį prieš svarbų renginį? Štai greitas būdas sukurti tobulos odos vaizdą. Naudokite kosmetinį ar namuose gamintą produktą ir tuomet pirštais dar užtepkite nedidelį kiekį maskuoklio. Šis būdas puikiai užmaskuos jūsų spuogą. Užbaikite makiažą plonu sluoksniu bespalvės pudros. Tai garantuos tolygią odos spalvą.

 

SUGADINTAS NAGŲ LAKAVIMAS

 

Jeigu skubate, galite labai greitai sugadinti tik ką nulakuotus ir daile padengtus nagus. Todėl įsitikinkite, kad visuomet turite nagų lako savo rankinėje. Jei manikiūras atsilupo, užtepkite lako sluoksnį ant tų vietų. Nudžiovinkite pirmąjį sluoksnį ir ir užtepkite antrąjį, kuris sulygins nago spalvą.

 

SAVAIMINIO ĮDEGIO DĖMĖS

 

Dažnai žmonės naudoja savaiminio įdegio priemones sukurti saulės nubučiuotos odos įvaizdį šaltuoju metų laiku. Jeigu nemokate tinkamai ištepti šio produkto, pasinaudokite mūsų patarimu, kaip pašalinti įvairias įdegio dėmes nuo veido ir kūno. Naudokite drėgną kempinę nušveisti odą, o jei ir tai nepašalina dėmių, griebkitės citrinos skiltelės. Įtrinkite odą citrina ir pašviesinkite, sumažinkite įdegio produkto spalvą.

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.