Natūralūs lūpų šveitiklių receptai

Lūpų oda yra viena švelniausių visų mūsų kūno vietų. Lūpos greičiausiai reaguoja į saulės perteklių, senėjimo procesus ar blogus įpročius, tokius kaip rūkymas. Kiekvienas yra patyręs lūpų išsausėjimą ar pastebėjęs smulkias raukšleles ir putlumo trūkumą. Vietoj skausmingų injekcijų tam, kad pagerintumėte lūpų išvaizdą, jums tereikia peržiūrėti virtuvės spinteles ir surasti naudingų produktų, kuriais pašalinsite suskilinėjusią odą ir atkursite glotnią lūpų išvaizdą. Be to, šiems receptams pagaminti skirsite tik kelias minutes, o rezultatais džiaugsitės ilgą laiką.

 

Naminiams lūpų šveitikliams pagaminti reikalingi tik du pagrindiniai ingredientai. Pirmas yra skystis, toks kaip pienas, medus ar aliejus; ir antras yra šveitimo priemonė, kurią galite pasirinkti iš daugybės variantų, nuo cukraus iki druskos ar šviežiai maltų prieskonių. Galutinis tikslas yra pašalinti negyvas odos ląsteles, kurios sudaro smulkias raukšleles ir išsausina jūsų lūpas. Išbandykite skirtingus receptų ingredientus ir suraskite jums labiausiai tinkantį variantą. Kadangi l9pos yra jautrios, ypatingai svarbu surasti tinkamą priemonių kombinaciją. Štai trys receptai, kuriuos išbandę vėl turėsite švelnias ir putlias lūpas.

 

Šveitiklis „truputėlis medaus“

 

1 v. š. medaus

1 v. š. maistinės sodos

 

Sumaišykite medų su soda iki vientisos konsistencijos. Užtepkite mišinį ant lūpų ir palikite iki 5 minučių. Švelniai pamasažuokite lūpas švariais pirštais prieš nuplaunant šveitiklį šiltu vandeniu.  Patepkite lūpas mėgstamiausiu lūpų balzamu ir džiaukitės švelniomis bei sudrėkintomis lūpomis.

 

Saldusis lūpų šveitiklis

 

1 v. š. baltojo cukraus

Keli lašai vandens

Keli lašai alyvuogių aliejaus

 

Suberkite cukrų į vidurį delno, įpilkite kelis lašus vandens ir sumaišykite iki konsistencijos, kurią galėtumėte tepti ant lūpų. Pirštais švelniai įmasažuokite šveitiklį į lūpas ir po 30 sekundžių jį nuplaukite šiltu vandeniu. Vėliau padenkite lūpas keliais lašais alyvuogių aliejaus, kad jas sudrėkintumėte. Arba, jei nemėgstate aliejaus konsistencijos ant lūpų, tiesiog patepkite jas mėgstamiausiu lūpų balzamu.

 

Kvapnusis lūpų šveitiklis

 

1 v. š. medaus

1 v. š. aliejaus ( alyvuogių, migdolų ar kt.)

1-2 v. š. baltojo ar rudojo cukraus

2-3 lašai eterinio aliejaus (nebūtina)

 

Pašildykite medų mikrobangų krosnelėje ne daugiau nei  5 sekundes ir įmaišykite į jį aliejų. Įberkite cukraus ir gerai išmaišykite iki vientisos konsistencijos. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus jei pageidaujate išskirtinio kvapo ir papildomų gydomųjų savybių. Tada švariais pirštais užtepkite šveitiklį ant lūpų ir odos aplink jas, leiskite įsigerti per kelias minutes. Švelniai pamasažuokite lūpas tam, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite lūpas alyvuogių aliejumi ar lūpų balzamu.

Rašyti komentarą