10 patarimų jūsų akių makiažui

Jums patinka akių makiažas, kuris išverčia visus iš koto? Tuomet, pateikiame patarimų, kurie padės jums atrasti tinkamiausią akių makiažą, su kuriuo visuomet atrodysite nepriekaištingai. Pirmyn į makiažo džiungles.

 

1. Mėlynakės

 

Jei norite, kad jūsų mėlynos akys atrodytų kuo išraiškingesnės, tuomet naudokite tinkamus akių šešėlius. Ruda, smėlinė ir sidabrinė labiausiai tiks mėlynakėms, tačiau jų kartu geriau nemaišyti.

 

2. Rudakės

 

Rudų akių savininkėms tiks auksiniai, gelsvai rudi ir mėlynų atspalvių šešėliai. Šios spalvos tikrai išryškins jūsų akių grožį.

 

3. Žaliaakės

 

Ar galite atspėti, kokių spalvų šešėliai labiausiai tinka žaliaakėms? Makiažo meistrai siūlo naudoti purpurines, mėlynas, sidabrines ir rožines spalvas pabrėžiant žalias akis.

 

4. Pagyvinti akis

 

Jūsų akys atrodo apsiblaususios? Pabandykite pagyvinti jas su persikinės ar smėlinės spalvos pieštuku, nubrėžiant linijas palei vidinės akies kontūrą nuo vieno kampučio iki kito.

 

5. Blakstienos

 

Mūsų mėgstamiausias būdas paversti akis išraiškingesnėmis, tai pariesti jas su blakstienų rietikliu. Jeigu jūsų blakstienos tiesios ar nukreiptos žemyn, ši priemonė tikrai padės jas pakelti į viršų.

 

6. Akių tušas

 

Akių tušas pavers jūsų akis iš nuobodžių į nuotaikingas. Juodas tušas yra pagrindinė priemonė, kuri pabrėžia jas. Be akių tušo visi kiti „padažymai“ atrodys niekam tikę.

 

7. Šviesūs šešėliai

 

Kitas būdas pagyvinti savo akis, tai panaudoti truputį baltų šešėlių akių kampučiuose netoli ašarų liaukų. Tik truputėlis baltų šešėlių ir jūsų akys atrodys visiškai kitaip.

 

8. Neutrali lūpų spalva

 

Pagalvokite į ką labiausiai norėtumėte atkreipti dėmesį ar į akis, ar į lūpas. Nes jei paryškinsite ir akis, ir lūpas, to gali atrodyti per daug ant jūsų veido. Tad, jei pasirinkote, jog akys būtų išraiškingesnės, tuomet lūpdažį pasirinkite neutralios spalvos.

 

9. Dirbtinės blakstienos

 

Dirbtinės blakstienos atrodo nuostabiai, o su juodu pavedimu – nepriekaištingai, vakaro praleidimui su draugais ar specialiai progai. Toks makiažas nelabai tiks išeiti į parduotuvę ar darbą. Išsaugokit visą žavesį tinkamai progai.

 

10. Akiniai

 

Jūs nešiojate akinius? Nesijaudinkite, jūs taip pat galite savo akis padaryti išraiškingesnėmis. Naudokite šviesų makiažą akims, nes jis padės paslėpti šešėlius atsirandančius nuo akinių.

Rašyti komentarą