6 natūralių kaukių receptai sausiems, garbanotiems plaukams

Atsisveikinkite su prastai atrodančiais plaukais, pasinaudoję šešiais natūraliais receptais sausiems ir garbanotiems plaukams. Išbandykite kassavaitines giliai kondicionuojančias procedūras naudojant vitaminų gausius ingredientus. 

 

Mūsų plaukai yra ypatingai jautrūs žalingam aplinkos poveikiui, karščiui ir stipriems chemikalams. Norintys turėti šilkinę plaukų tekstūrą, turėtų investuoti į giliai veikiančias priemones. Šie šeši natūralūs receptai  greitai įveiks sausų ir banguotų plaukų šiurkštumą. Įsigykite keletą organinių ingredientų, sumaišykite juos ir palepinkite plaukus gaivinančiomis kaukėmis.

 

1. KUKURŪZŲ MILTŲ IR POMIDORŲ SULČIŲ KAUKĖ

 

Palepinkite savo sausus plaukus efektyvia ir maitinančia kauke. Dubenyje sumaišykite 1 šaukštą kukurūzų miltų ir stiklinę organinių pomidorų sulčių. Užtepkite ant drėgnų plaukų ir ant galvos užvyniokite rankšluostį. Po 30 minučių nuplaukite drungnu vandeniu ir šiek tiek šampūno. Kartokite įią procedūrą dukart per savaitę greitiems rezultatams pasiekti.

 

2. RIEŠUTŲ ALIEJAUS IR CITRINŲ ALIEJAUS KAUKĖ

 

Karščio pažeistus ir sausus plaukus paverskite puikiais ir glotniais naudodami šią paprastą kaukę. Dubenyje sumaišykite kiaušinio trynį, šaukštą riešutų ir šaukštą citrinų eterinio aliejaus.

 

Priemonę įmasažuokite į pažeistus plaukus ir apvyniokite šiltą rankšluostį. Palikite 40 – iai minučių ir išskalaukite šiltu vandeniu ir keliais lašais šampūno.

 

3. RICINŲ ALIEJAUS IR ALYVUOGIŲ ALIEJAUS KAUKĖ

 

Pasiruoškite giliai kondicionuojančią kaukę, kuri suteiks plaukams gyvybingumo. Dubenyje sumaišykite 2 šaukštus ricinų aliejaus, šaukštą alyvų aliejaus ir kiaušinio trynį. Pasiekus reikiamą tekstūrą, užtepti ant plaukų.

 

Uždengti plaukus plastikine plėvele. Kaukę palikti pernakt ar bent valandai greitiems ir puikiems rezultatams. Išplauti nedideliu kiekiu šampūno ir vasarošilčiu vandeniu.

 

4. KRIAUŠĖS IR OBUOLIŲ ACTO KAUKĖ

 

Šis kaukės receptas garantuoja minkštus ir šilkinės tekstūros plaukus. Maišytuvu susmulkinkite suspjaustytą kriaušę ir sumaišykite su 2 šaukštais obuolių acto ir įpilkite šiek tiek vandens tinkamai pastos tekstūrai pasiekti. Užtepkite kaukę ant plaukų ir palikite 20 -iai minučių. Galiausiai išplaukite vėsiu vandeniu.

 

5. SOJOS IR VANDENS KAUKĖ

 

7 šaukštus sojos sumaišykite su stikline šiltos vandens ir užtepkite ant drėgnų plaukų. Palikite 10 – iai minučių ir išskalaukite drungnu vandeniu. Soja turi baltymų ir maitinančių medžiagų, kurios atnaujina sveikų plaukų tekstūrą ir purumą.

 

6. AVOKADO IR KVIEČIŲ GEMALŲ ALIEJAUS KAUKĖ

 

Įmasažuokite giliai kondicionuojančią kaukę stiprių ir sveikų plaukų efektui. Maišytuvu sutrinkite kiaušinį ir pusę nulupto avokado ir įpilkite 2 šaukštus kviečių gemalų aliejaus. Lygiai paskirstykite kaukę ant plaukų ir palikite 30 -iai minučių. Išplaukite maitinančios kaukės likučius su pora lašų šampūno ir vėsiu vandeniu.

Rašyti komentarą