10 patarimų norint turėti sveikus nagus

Pavargote nuo besisluoksniuojančių ir lūžinėjančių nagų? Veikiausiai ne kartą teko girdėti mamą ir močiutę sakant, jog rankos – moters vizitinė kortelė. Ne paslaptis, jog norint turėti gražias rankas ir išpuoselėtus nagučius jiems reikia skirti dėmesio, o taip reikia ir žinių. Pasidalinsime keliomis moteriškomis paslaptimis kaip puoselėti savo rankutes.

 

NEKIRPKITE NAGŲ

 

Geriausia, jei tik yra galimybė, kaskart prie savęs turėkite nedidelę dildę, su kuria galėtumėte trumpinti nagus bei suteikti jiems norimą formą. Įspėjame, jog brūžinant nagą pirmyn-atgal pažeisite nagą, tad dilinkite tik viena kryptimi.

 

PAŠALINKITE NEGYVUS SLUOKSNIUS

 

Drąsiai trumpinkite nagus iki norimo ilgio ir pašalinkite negyvus odos sluoksnius apie nagus.

 

BŪKITE ATSARGIOS

 

Nenaudokite savo pirštų ar nagų kaip įrankių atidaryti skardinę. Nekramtykite jų. Venkite aštrių daiktų ir susižalojimų – juk mėlynės ir įpjovimai rankų tikrai nepapuoš.

 

NUSTUMKITE ODELES

 

Įsigykite specialias manikiūro priemones ir kaskart prieš darant manikiūrą išmirkiusios rankas nustumkite odeles prie nago augimo zonos.

 

MAITINKITE

 

Nepagailėjusios pinigėlių nusipirkite nagų aliejuko, kurios stiprins nagučius. Kelissyk per savaitę palepinusios nagus (ir pištukus!) aliejumi ne už ilgo galėsite džiaugtis švelnia oda ir stipriais nagais.

 

SAIKINGAI NAUDOKITE NAGŲ LAKO VALIKLĮ

 

Teigiama, jog per didelis kiekis nagų lako džiovina nagus, o tai skatina juos skilinėti. Tad nepiktnaudžiaukite priemone pernelyg dažnai ir naudokite tik tiek, kiek reikia.

 

NELAKUOKITE NAGŲ PERNELYG DAŽNAI

 

Jei pasidarius manikiūrą pastebite, jog dalis nago nutrupėjo, pasistenkite užglaistyti ir užtepti papildomą sluoksnį, bet ne perlakuoti. Pernelyg dažnas lakavimas džiovina nagus, ypač, jei nenaudojate nagų kietinimo priemonių.

 

NAUDOKITE NAGŲ LAKO PAGRINDĄ

 

Ne nuostabu, kodėl grožio salonuose prieš lakuojant nagus manikiūrininkės pirmiausia užtepa gausų nagų lako pagrindą. Nagų lako pagrindas reikalingas dėl dviejų svarbių priežasčių – jis stiprina nagus ir neleidžia nutrupėti nagų lakui.

 

SAUSINKITE RANKAS

 

Nusiplovus rankas kruopščiai nusišluostykite rankšluosčiu, ypač prieš darant manikiūrą. Tai padės išvengti infekcijų bei bakterijų.

 

NAUDOKITE PIRŠTINES

 

Tvarkant namus guminės pirštinės – nepamainomos! Jos apsaugos rankas nuo sausinančių chemikalų. O atšalus orams nederėtų pamiršti pirštinių – juk nenorėtumėte turėti suskilinėjusių rankų šiurkščia rausva oda?

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.