Česnakas – puiki priemonė greitesniam plaukų augimui

Jaučiate nuolatinę įtampą dėl slenkančių plaukų? Apsilankymai grožio salonuose padaro daugiau žalos jūsų plaukams, nei teikia naudos? Tokiu atveju turėtumėte išbandyti natūralias priemones, skatinančias greitesnį plaukų augimą. Viena iš jų – česnakas, jis padeda plaukams sparčiai augti ir tuo pačiu juos maitina. Siūlome jums kelis patarimus, kaip galite panaudoti česnaką ir pagerinti plaukų būklę.

 

ĮDĖKITE ČESNAKO SULČIŲ Į SAVO ŠAMPŪNĄ

 

Įmaišykite česnako sulčių į savo šampūną. Taip pat galite įmaišyti ir medaus. Medus maitina plaukus, o česnakas skatina jų augimą. Tam, kad išvengtumėte nemalonaus kvapo, galite įdėti imbiero, suteiksiančio puikų aromatą. Jame taip pat yra plaukams naudingų mineralų. Šį šampūną rekomenduojama naudoti du kartus per mėnesį, naudojant dažniau gali išsausėti plaukai ir galvos oda.

 

NAUDOKITE JĮ SU KOKOSŲ ALIEJUMI

 

Kitą kartą, kai plaukus masažuosite kokosų aliejumi, įpilkite šiek tiek česnako sulčių. Tiesiog sutraiškykite keletą česnako skiltelių, iš jų išspauskite sultis ir sumaišykite jas su arbatiniu šaukšteliu kokosų aliejaus. Mišinį šiek tiek pakaitinkite ir gerai išmaišykite, leiskite atvėsti ir, kai atvės, įmasažuokite į galvos odą. Šį procesą galite kartoti 2-3 kartus per savaitę, taip greitai pasieksite norimų rezultatų.

 

TIESIOG PATRINKITE ČESNAKĄ Į GALVOS ODĄ

 

Prieš eidama miegoti nulupkite vieną česnako skiltelę ir ja patrinkite tas vietas, kur slenka plaukai. Palaukite valandą ir tada galvos odą įmasažuokite alyvuogių aliejumi. Po to uždenkite plaukus kepurėle ar gobtuvu ir eikite miegoti. Ryte kai pabusite gerai ištrinkite plaukus. Kartodami šį procesą greitai atsiauginsite išslinkusius plaukus. Jei nenorite tiesiogiai trinti česnako į galvos odą galite pabandyti kitą būdą – česnako skilteles maždaug savaitę palaikykite alyvuogių aliejuje ir juo įtrinkite plaukus prieš miegą.

 

TIESIOGINIS ČESNAKO PANAUDOJIMAS

 

Prieš trenkant plaukus šampūnu, išsispauskite česnako sulčių ir jas įmasažuokite į galvos odą bei plaukus. Palaikykite kelias minutes ir gerai ištrinkite šampūnu.

 

NAUDOKITE ČESNAKŲ ALIEJŲ

 

Parduotuvėje galite įsigyti česnakų aliejaus arba jų užpilo. Natūralus aliejus yra geriausia priemonė pagerinti plaukų augimą. Jei parduotuvėje jo neradote, galite pasigaminti aliejaus namuose. Smulkiai susmulkinkite česnaką ir įberkite jį į alyvuogių aliejų (taip pat galite naudoti migdolų aliejų). Palikite pastovėti mažiausiai dvi savaites, o kad aliejus nesugestų, jį laikykite šaldytuve arba šaltoje vietoje.

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.