8 nuostabūs būdai, kad kojos atrodytų ilgesnės

Būdai, ką daryti, kad kojos atrodytų ilgesnės,  gali būti tokie paprasti kaip aukštakulnių avėjimas. Ilgos kojos – vienas iš labiausiai žavinčių ir trokštamų moters privalumų. Jeigu negalite pasigirti šiuo privalumu, nenusiminkite, yra įvairių būdų tai pakeisti. Pažvelkite į šias 8 mūsų siūlomas gudrybes ir jomis pasinaudokite!

 

1. Avėkite aukštakulnius!

 

Tai pats pagrindinis būdas, ką daryti, kad kojos atrodytų ilgesnės. Avint aukštakulnius ne tik jūsų kojos taps ilgesnės, bet ir  jūs atrodysite aukštesnės. Vietoj masyvių platformų, rinkitės aukštakulnius su subtiliu ir plonu kulniuku. Pasirinkus atvirus aukštakulnius  jūsų kojos atrodys vizualiai ilgesnės, nei avint uždaro dizaino aukštakulnius.

 

2. Trumpi sijonai

 

Tinkamai pasirinkus sijono ilgį, labai nesudėtingai pasieksite trokštamą ilgesnių kojų efektą. Netinkamai pasirinkus sijono ilgį rizikuojate atrodyti žemesnės ir sunkesnės. Trokšdamos vizualiai ilgesnių kojų rinkitės kuo trumpesnius sijonus. Pradėkite nuo to, jog įprastus vidutinio ilgio sijonus pakeiskite trumpais ir parodykite pasauliui savo gražias kojas.

 

3. Vienspalviai drabužiai

 

Norėdamos vizualiai sukurti ilgesnių kojų efektą, pėdkelnių ir batų spalvą rinkitės tokią pat. Šie vienspalviai deriniai sukurs vientisą vaizdą ir jūsų kojos atrodys ilgesnės bei grakštesnės.

 

4. Nebijokite sijonų su praskėlimu!

 

Sijonai su praskėlimu itin madingi šios vasaros sezonu. Tai taip pat puikus būdas vizualiai pailginantis kojas. Skeltas atidengs tam tikrą jūsų kojos dalį ir suteiks jūsų išvaizdai seksualumo. Kadangi šis sijonas atidengs tik tam tikrą kojų dalį, jos atrodys lieknesnės.

 

5. Ilgi sijonai

 

Trumpi sijonai yra puiki išeitis norint vizualiai ilgesnių kojų, tačiau ilgi sijonai taip pat gali sukurti ilgesnių kojų efektą. Rinkitės žemę siekiantį sijono ilgį , taip sukurdamos vizualiai ilgesnio silueto įspūdį. Prie šių sijonų priderinę aukštakulnius arba platformas atrodysite dar aukštesnė.

 

6. Atsisakykite per kulkšnis surišamos avalynės!

 

Bet koks dirželis ar surišimas, dalijantis kojas į atskiras dalis, vizualiai sukurs trumpesnių kojų efektą. Taigi venkite tokios avalynės, jeigu norite vizualiai ilgesnių, o ne trumpesnių kojų.

 

7. Drabužiai aukštu liemeniu

 

Vilkėdamos šio tipo drabužius neabejotinai galėsite didžiuotis vizualiai ilgesnėmis kojomis. Pabrėžkite savo taliją surišdamos marškinius aukščiau liemens ir džiaukitės gautu rezultatu.

 

8. Venkite suknelių nužeminta talija

 

1920 – siais itin išpopuliarėjusios suknelės žemiau nuleista talija tiesiog apsuko visiems galvas, tačiau vilkint šio tipo sukneles jūsų kojos tikrai neatrodys ilgesnės. Tai tik jas vizualiai patrumpins.

 

Tai tik keletas nesudėtingų ir efektyvių būdų, ką daryti, kad kojos vizualiai atrodytų ilgesnės. Žinodamos šiais gudrybes be didelių pastangų pasieksite trokštamą rezultatą ir apgausite aplinkinius.

Rašyti komentarą