Grožio ir makiažo tendencijos 2019-iems

Makiažo specialistai sako, kad šiemet ne tik rūbų spintose, bet ir kosmetinėse vyraus spalvoti akcentai, kuriuos kiekviena moteris gali labai individualiai interpretuoti ir jais žaisti.

 

Pamirškite „nupieštą“ veidą – karaliauja gaiva ir natūralumas

 

Šį sezoną madingas ryškus ir spalvingas makiažas toli gražu nereiškia, kad kasdien reikia dažytis taip, kaip matome žurnaluose ar ant podiumo. Makiažo meistrė ir pirmosios makiažo studijos Lietuvoje įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel sako, kad viena svarbiausių tendencijų išlieka gaivus ir natūralus įvaizdis.

 

„Jokių „pieštų“ veidų, jokių matinės kaukės efektų! Priešingai – gaiva, natūralumas, unikalus ir jūsų individualų grožį paryškinantis įvaizdis yra šio sezono „topas“. Juk sunkios, matinės pudros, stipriai maskuojantys makiažo pagrindai visų pirma sausiną odą ir tikrai nekuria trokštamo efekto. Kaip tik spuogeliai, raukšlelės, nelygumai tik dar labiau išryškinami. Todėl rinkitės lengvus, šviesą atspindinčius makiažo pagrindus, išbandykite ryškių spalvų šešėlių akcentus, išmėginkite kreminius skaistalus ir džiaugsitės nauju įvaizdžiu.“, – šio sezono tendencijas komentuoja specialistė.

 

Jai antrina ir „SLA Academy Vilnius“ įkūrėja Gritė Maruškevičiūtė, turinti patarimų, kaip nepasimesti eksperimentuojant su spalvomis.

 

„Šių metų spalvos ryškios, elektrinės. Tačiau nepatariu kopijuoti įvaizdžių iš žurnalų ar tiesiai nuo podiumo. Perleiskite tendenciją per savo filtrą – gali būti, kad jums puikiai tiks tiesiog akies kamputyje mažas ryškios spalvos akcentas. Galbūt žaliaakei, kuri rinksis ryškią, gėlėtą suknelę, labai tiks mažas elektrinis žalias pravedimas. Milano, Londono, Paryžiaus gatvės madoje įsitvirtina būtent tokie subtilūs, ryškesni pravedimai, taip pat rožiniai, geltoni ar žali šešėliai, bet tai tikrai nėra labai ryškus makiažas. Svarbu jums tinkantys, maži iškalbingi akcentai“, – sako G. Maruškevičiūtė.

 

Lūpdažis ant skruostų? Kodėl gi ne!

 

Skaistalai ant vokų ar lūpdažiai ant skruostų – tai visiškai priimti triukai, kurie leidžia suformuoti tokį kosmetikos priemonių krepšelį, kuris jums tinka ir kuriame nėra bereikalingų priemonių.

 

„Pagrindinė kosmetikos priemonių paskirtis yra būti naudojamiems, puošti jus, o ne gulėti kosmetinėje ar stalčiuje. Todėl, pavyzdžiui, renkantis lūpdažius pirmiausia galvokite, kas tinka jums, kas dera prie plaukų, odos, akių spalvos. Tarkitės su specialistais, nes kartais klaida daroma nepagalvojant, kad lūpdažis gali išryškinti net ir dantų spalvą, ypač, jei jie nėra tobulai balti. Nekaupkite kosmetikos priemonių, o rinkitės tas, kurias tikrai naudosite“, – rekomenduoja K. Taraškevič-Bethel.

 

Turėkite omenyje, kad šiuolaikinė kosmetika labai universali, tik nepamirškite specialisto paklausti, kaip jas naudoti tinkamai.

 

Brandžios moters makiažas – svarbu saikas ir maži triukai

 

Dar vienas svarbus nesenstantis specialistų patarimas – makiažo priemones ir stilių rinkitės pagal savo amžių.

 

„Viena didžiausių klaidų – neįvertinti, kad brandžios moters odos reljefas pakinta, jame atsiranda daugiau smulkių raukšlelių, ir nepaisant to jis vis tiek gausiai dengiamas kompaktine ar biria pudra. Nepakankamai sudrėkinta oda tuomet atrodo prastai, o raukšlelės bei nelygumai išryškėja. Dar viena klaida – noras vyresnių moterų vokus tepti perlamutriniais, blizgiais šešėliais. Na, ir trečioji klaida – ryškūs, tamsūs, griežtos formos antakiai. Taip moteris atrodo tik dar vyresnė, todėl tikrai rekomenduoju įvairius šviesius atspalvius ir natūralią antakių formą“, – didžiausias klaidas vardija makiažo meistrė G. Maruškevičiūtė.

 

Pasak jos, brandžiai odai labiausiai tinka elegantiškas, subtilus makiažas, kurio pagrindinis akcentas – skaisti, drėgmės nestokojanti oda, skaistalais paryškinti skruostai.

 

„Brandžioms moterims taip pat tinka ir prancūziška tendencija, kai akys ryškinamos ne tamsiomis spalvomis, bet išryškinama natūrali akių spalvą. Pavyzdžiui, mėlynakėms, pilkaakėms puikiai tinka persikiniai, pilkšvi šešėliai, išryškinantys būtent akių mėlį. Žaliaakėms tiktų švelnios haki spalvos ar subtiliai alyviniai atspalviai. Rudakėms, kurių akys ir taip ryškios, tiktų melsvi, alyviniai atspalviai suteikiantys gaivumo“, – akių spalvą išryškinančias kombinacijas vardija specialistė.

Rašyti komentarą