Tendencijų gidas: kaip plaukus norėsime dažyti šią vasarą?

Koloristė, plaukų stilistė Giedrė Grinkevičiūtė pristatė antrąją asmeninę plaukų dažymo kolekciją „Karma love”, kurioje atsispindi karščiausios 2019 m. pavasario-vasaros mados tendencijos.

 

„Karma love” – tai kolekcija kalbanti apie išraiškingas meilės formas. Nuo švelnių ir trapių, levandomis kvepiančių meilės užuomazgų, iki drąsių, o kartais ir pavojingų jausmų, kuriuos sunku kontroliuoti. Visa tai atsispindi G. Grinkevičiūtės pasirinktose spalvų paletėse ir dažymo technikose.

 

 

„Pastelinių spalvų junginys – tai pati šviesiausia, švelniausia pradžia, visa tai, ką jaučiame gimstant tyrai meilei. Neoninė geltona, apie pavojų skelbianti toksinė žalia, įžūli raudona simbolizuoja apgaulingą ir nepasiekiamą meilės pusę.”, – atskleidė salono „Hair Cocktail bar” plaukų meistrė.

 

Pristatant šių metų mados tendencijas, Londono, Niujorko, Milano ir Paryžiaus mados savaičių podiumai buvo užtvindyti žaismingais ir ryškiais plaukų aksesuarais, pastelės potėpiais, 90-uosius prikeliančiomis neoninėmis spalvomis.

 

 

„2019-aisiais dominuoja itin trumpas kirpimas, taip pat „bob” stiliaus kirpimas iki smakro. Ilgaplaukių išpuoselėti plaukai šį pavasarį ir toliau išlieka aktualūs. Vasarą karaliaus išlaisvintos garbanos bei iš pirmo žvilgsnio netvarkingi, vėjavaikiški įvaizdžiai.”, – atkreipia dėmesį G. Grinkevičiūtė, – „Madingos šukuosenos – vėjo išplaikstyti kuodukai, aukštai sukelti plaukai, ilgų plaukų kasos ar „arklio uodegos”.

 

 

Plaukų stilistė pabrėžia, kad šį sezoną negalima pamiršti plaukų aksesuarų, kurie turėtų būti ryškesni, nei įprasta ir pranešantys apie save iš toli: „Ryškiaspalviai, įvairių formų plaukų segtukai, lankeliai, gumytės, kaspinai ir skarelės – visi su charakteriu, ryškūs, neoniniai ar pasteliniai, su perlais, skambiais užrašais, ir svarbiausia – matomi.

 

 

Pasak G. Grinkevičiūtės, pavasario ir vasaros spalvos atneša šiltesnių linkėjimų blondinėms: „Leiskite baltai šaltai blondinei pailsėti ir nebijokite išbandyti šiltesnių atspalvių. Atšilus orams plaukuose žais tokios spalvos kaip „antikinė auksinė” – tai prabangi šampaninė spalva, „auksinė medaus” – tamsesnių gilesnių šiltų atspalvių blondinė. Šio sezono naujiena – „medaus rožinė” – tai lyg braškinis varinis atspalvis šviesiuose plaukuose. Tuo tarpu blondinės tamsėja, šiltėja, tampa labiau natūralios, o brunetės atvirkščiai – šaltėja, atsiranda „kavos su pienu” spalvų sruogos, „purvinos brunetės” įvaizdis, kuris sukuriamas sujungiant šaltus ir šiltus, tamsesnius ir šviesesnius rudus tonus bei atspalvius į vieną žaismingai išsitaršiusių plaukų įvaizdį.”, – aiškina G. Grinkevičiūtė.

 

Naujų atspalvių pasiilgusioms tamsiaplaukėms G. Grinkevičiūtė rekomenduoja išbandyti violetinius ir slyvų atspalvius, kurie į madą grįžta su nauja jėga.

 

 

„Hair Cocktail bar” salono plaukų stilistė pastebi, kad šį sezoną tamsėja ir vis dar madingas „ombre” dažymas: „Madingas ‘karamelinis ombre’ – sodrios rudos spalvos su minimaliu kontrastu. Sveiki, švytintys ir žvilgantys brunečių plaukai nugali ryškiai nušviesintus galus. Ateinantis sezonas užgesina ugninę varinę. Plaukus rinksimės dažytis išblukusio vario spalva.”

 

 

Tiesa, atėjus pavasariui niekur nedingsta ir žaibiškai išpopuliarėjusi spalvinga vienaragio spalvų paletė. Tik ji tampa pastelinė, spalvos prigesintos. G. Grinkevičiūtė atkreipia dėmesį, kad šį pavasarį plaukuose ir toliau žais lengvi pasteliniai rožinės, melsvos, levandinės ir žalsvos atspalviai.

 

Fotosesija ‘KARMA LOVE’

Plaukai: Giedrė Grinkevičiūtė/ Hair Cocktail Bar

Foto: Rasa Nebasa

Stilius: KREMER

Make-up: Face Poetry

Rašyti komentarą