Koks šampūnas geriausiai tinka Jūsų plaukams?

Išpuoselėti, švelnūs ir blizgantys plaukai gali tapti viena svarbiausių mūsų stiliaus detalių, todėl jų priežiūrai visuomet skiriame itin daug dėmesio. Tinkamai pasirinktas šampūnas – pirmas žingsnis siekiant puikios jų išvaizdos, tačiau kadangi šių produktų įvairovė itin gausi, dažnai sunku nuspręsti, kuris iš jų mums tinka labiausiai. Internetinės parduotuvės pigu.lt ekspertai siūlo pradėti paieškas nuo plaukų tipo – identifikavę jį ir dažniausiai pasitaikančias problemas, sužinosite, kokie šampūnai Jums tinka labiausiai.

 

  1. NORMALIEMS PLAUKAMS

 

Tiks praktiškai bet kurie kasdieniam naudojimui skirti šampūnai. Visgi, norint išlaikyti puikią jų būklę, laikui bėgant rekomenduojama juos papildomai pamaitinti naudingomis medžiagomis – tam puikiai tiks ne tik šampūnai, bet ir kita kosmetika plaukams.

 

  1. RIEBIŲ PLAUKŲ SAVININKAMS

 

Labai svarbu rinktis kuo mažiau ingredientų turinčius šampūnus be sulfatų – taip užtikrinsite, kad plaukai ilgesnę dienos dalį išliks nesusiriebalavę. Tokiais atvejais taip pat rekomenduojami šampūnai, kurie normalizuoja pernelyg didelį odos riebalų kiekį – tokie produktai dažniausiai turi ir raminantį poveikį. Riebūs plaukai dažniausiai yra linkę pleiskanoti, tad jei Jus kamuoja ir ši problema, vertėtų naudoti šampūną nuo pleiskanų.

 

  1. SAUSIEMS PLAUKAMS

 

Priešingai nei riebesniems, reikėtų naudoti įvairiais vitaminais ir kitomis naudingomis medžiagomis praturtintus drėkinamuosius šampūnus, kurie ne tik sudrėkintų, bet tuo pačiu ir atgaivintų pavargusius plaukus. Šiuo atveju pravers ir kita kosmetika plaukams: keratino ir šilko kompleksai, drėkinamosios kaukės ar plaukų serumai. Tiek šiuos, tiek kitus plaukų priežiūrai skirtus produktus gera kaina galite įsigyti Pigu.lt internetinėje parduotuvėje.

 

  1. PLONI PLAUKAI

 

Jie dažniausiai atrodo silpni, reti ir pažeisti, tad jeigu panašiai manote ir apie savo šukuoseną, vertėtų rinktis apimties suteikiančius, stiprinančius ir augimą skatinančius šampūnus. O jei tenka susidurti ir su plaukų slinkimo problema, rekomenduojama rinktis specialiai šiam tikslui skirtus šampūnus, kurie ne tik paskatins jų augimą, bet ir sustiprins pačią struktūrą nuo šaknų iki galiukų.

 

  1. GARBANOTIEMS PLAUKAMS

 

Turintys garbanotus plaukus dažniausiai jau būna praradę viltį su jais susitvarkyti, tačiau jei į pagalbą pasitelksite tinkamą šampūną, apie nepaklusnumą galėsite pamiršti. Tam puikiai tinka šampūnai, praturtinti amino medžiagomis, nakvišų ar argano aliejumi – tokie produktai ne tik sutramdys, bet ir pamaitins plaukus, tad jie taps pastebimai žvilgesni. Norėdami sukurti puikią šukuoseną, neapsieisite ir be specialiai garbanotiems plaukams skirtų formavimo priemonių – nors suvaldyti juos sunku, tačiau tikrai įmanoma.

 

 

  1. DAŽYTI PLAUKAI

 

Dažytiems plaukams taip pat reikalinga ypatinga priežiūra – juk norisi ne tik apsaugoti juos nuo išblukimo, bet ir tuo pačiu pamaitinti nuo išsekimo. Tad atitinkamai reikėtų rinktis specialiai dažytiems plaukams skirtus šampūnus, kurie užtikrintų visapusišką jų priežiūrą ir kaip įmanoma labiau atgaivintų po visų dažymo procedūrų.

 

Įvairių paskirčių šampūnų galima atrasti ir daugiau, todėl rinkdamiesi turėtumėte atsakyti sau į klausimą, kokį tikslą norite pasiekti. Norėdami išsirinkti patį tinkamiausią šampūną, turėtumėte atidžiai susipažinti su jo sudėtimi ir teikiama nauda – kuo natūralesni ingredientai bus panaudoti, tuo puikesnių rezultatų galėsite tikėtis. Visgi, jei plaukai labai pažeisti ar net ir po tinkamo šampūno naudojimo nesate patenkinti jų būkle, vertėtų pagalvoti ir apie kitas papildomas priemones, kurios padės susigražinti tobulą blizgesį ir glotnumą.

Rašyti komentarą

Sorry, no posts matched your criteria.