Natūralios dantų balinimo priemonės

Mūsų dantys yra nuolat atakuojami įvairių chemikalų, kas gali sukelti įvairių problemų ir pakeisti dantų spalvą. Šios natūralios balinimo priemonės padės jums efektyviai ir pačiu paprasčiausiu keliu, pašalinti dėmes bei atgauti baltą dantukų spalvą.

 

Alyvuogių aliejus

 

Jeigu norite naudoti tik pačias natūraliausias priemones, siūlome rinktis alyvuogių aliejų. Jis idealiai tinka norint pašalinti tamsias dėmes ir maisto likučius nuo dantų. Paimkite vatos padelį ir pamirkykite alyvuogių aliejuje. Masažuokite vata dantukus. Tai saugus ir nekenkiantis būdas balinti dantims.

 

Apelsino žievė

 

Visiškai nėra reikalo leisti pinigų ant super brangių balinimo priemonių. Citrusiniai vaisiai puiki priemonė odos bei dantų priežiūrai. Norint turėti dailią šypseną svarbu išnaudoti apelsino žievės privalumus. Patrinkite vidinę žievės pusę į dantukus, o tada išskalaukite burną šaltu vandeniu.

 

Džiovinti lauro lapai

 

Pasiruoškite mišinį iš 2 arbatinių šaukštelių susmulkintų džiovintų lauro lapų ir 2 arbatinių šaukštelių susmulkintos apelsino žievės. Apiberkite savo dantų šepetėlį šiuo mišiniu ir valykite dantis kaip įprastai apie 4-5 minutes. Išskalaukite burną šaltu vandeniu.

 

Baltas actas

 

Panašiai kaip ir obuolių sidro actas, galima naudoti ir paprastą baltąjį actą norint pašalinti dėmes nuo dantukų. Dėka balinimo efektą turinčio acto, baltais dantukais galėsite džiaugtis jau po kelių kartų. Užlašinkite vos kelis lašus acto ant dantų šepetėlio  ir valykite juo dantis. Išskalaukite burną šaltu vandeniu.

Rašyti komentarą