Šukuosena pagal tavo figūros tipą

Kas galėtų pagalvoti, kad šukuoseną galima parinkti ne tik pagal veido formą ir plaukų tipą, bet ir figūrą bei ūgį? Stilistai pataria būtent taip gerinti savo įvaizdį. Nužvelkite savo kūną veidrodyje…

 

Stlistai įsitikinę, jog itin trumpas kirpimas tinka toli gražu ne kiekvienai merginai, o tik itin trapiai, miniatiūrinei gražuolei, tokiai kaip Odri Totu, Vinonai Raider, Natali Portman.

 

Trumpai nukirptais plaukais aukštaūgės merginos galva gali atrodyti pernelyg maža. Nors štai Odrei Hepburn, nepaisant gana aukšto ūgio, trumpi plaukai neįtikėtinai tiko. Ir jeigu jūs sugebėsite atrodyti miniatiūrinė net būdama aukšta, berniokiškas kirpimas – kaip tik jums.

 

Itin aukštai moteriai idealiai tinka kirpimas iki smakro ar kiek ilgesnis. O dar labiau – minkštos garbanos ligi pečių.

 

Iš to, kas pasakyta, galima daryti išvadą, jog labai ilgi plaukai tinka žemo ūgio merginoms, tačiau, kaip teigia specialistai, nebūtinai. Jų nuomone, Coliukė su ilgais palaidais plaukais atrodo labai jau vaikiška ir niekas į ją rimtai nežiūrės. To neįvyks, jeigu pasidarysite elegantišką, viliokišką ir nelabai trumpą šukuoseną – idant ir kaklą atidengtumėt, ir nepanėšėtumėt į berniūkštį.

 

Tiesūs plaukai pabrėžia kūno išlinkimus, ir jei manote, kad šie pakankamai išraiškingi, tokią šukuoseną nešioti nebūtina. „Figūringa“ dama kur kas gražiau atrodys ilgais banguotais ar sugarbanotais plaukais, kurie tarsi subalansuos kūno proporcijas. Beje, tai itin taikliai rodo apetitiškos gražuolės Beyonce pavyzdys: banguotų plaukų sruoga jai tinka labiausiai iš visų šukuosenų, ir ji tai mėgsta pademonstruoti įvairiausio pobūdžio susitikimuose.

 

Nesunku nuspėti, jog merginoms, turinčioms ne itin moterišką figūrą, nerekomenduotina susižavėti labai trumpu kirpimu, suteikiančiu vyriškų bruožų. Joms siūloma arba pasidaryti šukuoseną ilgumo sulig smakru, arba tiesūs, ilgi plaukai.

 

Didžiuojatės savo krūtine ir norėtumėte pabrėžti jos žavesį? Šiuo atveju neverta rinktis „sulaižytos“ šukuosenos, atidengiančios kaklą ir iškirptę! Tada iškili krūtinė atrodys pernelyg hipertrofuotai. Kam pabrėžti tai, kas ir taip bado akis? Kur kas seksualesnis didelės krūtinės šeimininkės įvaizdis – palaidi, lengvai pasibangavę plaukai.

 

Šie patarimai nepaneigia tradicinio požiūrio, kokią šukuoseną tinka pasirinkti, išsaugant plaukų struktūros, veido formos ir viso kūno harmoniją. Atsižvelkite ir į individualybę, tačiau šiuos dalykus vertėtų aptarti su grožio salono specialistu, sugaištant tiek laiko ir išleidus tiek pinigų, kiek, pavyzdžiui, esate pasiryžusi iššvaistyti kasdienei šukuosenos priežiūrai.

 

Be to, turėkite galvoje, kad kiekvienai permainai ir eksperimentui reikia subręsti.

Rašyti komentarą