Ką galima padovanoti vyrui Kalėdų proga?

Artėjant kalėdiniam laikotarpiui vis kyla įvairiausių minčių apie tai, kaip būtų galima nudžiuginti savo artimuosius. Dažniausiai problemų kyla su vyriškosios lyties atstovais, nes deja, bet jiems dovanų idėjų yra gana mažai, todėl patiems tenka sukti galvą, kaip juos nustebinti. Tam, kad per daug neišlaidauti, tačiau ir nudžiuginti savo artimą vyrą, reikia atkreipti į keletą aspektų, kurie gali padėti išrinkti gerą dovaną.

 

Patarimai, kurie gali padėti išrinkti dovaną

 

  • Vertėtų pamąstyti tiek apie praktiškas dovanas, tiek apie linksmas (atsižvelkite į šio žmogaus charakterį)
  • Pomėgiai ir skoniai
  • Atkreipkite dėmesį į tam ką dovanojate dovaną – tėčiui, broliui, draugui, vaikinui, vyrui, bosui ir pan.
  • Negalvokite apie tai, kas jums atrodo fainai – dovana skirta jūsų artimam vyrui, o ne jums
  • Jeigu dovaną dovanojate savo mylimajam – nebūkite banalūs ir nepasiduokite marketinginiams triukams. Geriau dovanokite tai, kas jus sieja bei apie tai apie ką yra užsiminęs jūsų draugas.

Tas, kas mėgsta aktyvų laisvalaikį

 

Išties yra nemažai vyrukų, kurie dievina aktyviai leisti laiką. Tam, kad būtų galima labiau paskatinti užsiimti šiuo hobiu, galite padovanoti dovana, kuri yra susijusi su šiuo laisvalaikiu, pavyzdžiui: gertuvė, šviečiantys batai, dviračio ratai, sportinis kostiumas, pasivažinėjimas vėjaračiu prie jūros, šuolis su parašiutu, bilietas į mėgstamas varžybas, skrydis lėktuvu, slidinėjimo inventorius ir pan.

 

Tas, kas mėgsta pasmaližiauti

 

Taip pat yra vyrukų, kurie niekada neatsisako saldumynų ir pyrago gabalėlio. Pasinaudojant šiuo pomėgiu galima sugalvoti ir kokią šiltą Kalėdinę dovaną, pavyzdžiui: saldainių rinkinys, kavos aparatas, fondiu rinkinys, mėgstamų užkandžių rinkinys, kepimo pirštinė su smagiu užrašu ir pan. Na, o jeigu jūsų artimas vyras mėgsta gaminti arba ragauti vis naujus skonius galite pagalvoti ir apie tam tikrus BBQ rinkinius, prieskonius, vakarienė skirtingų šalių restoranuose, sūrių ir mėsų rinkinys (galite pridėti ir kokybiško vyno butelį). 

Kalėdinės dovanos vyrams neturi būti paremtos dėl to, nes tai yra dabar ant populiarumo bangos – įsiklausykite ir dovanokite tai, kas yra išties naudinga būtent tam žmogui.