Apie vonią, grožį ir planetą

Jau ne kartą minėjau, bet verta pasikartoti, kad ekologija, tvarumas ir mažiau plastiko tapo asmeninė mano 2020-ųjų metų TOP tema. Tai man tapo taip artima ir svarbu. Būtent todėl savo namuose stengiuosi naudoti tvarumu, perdirbimu ir pakartotinu panaudojimu kuriamus daiktus ar produktus. Taip į mano vonią atkeliavo „Love Beauty and Planet“ produktai.

 

Šis prekinis ženklas man imponavo ir anksčiau, tačiau išbandyti nei vieno produkto taip ir neteko. Man labai gražūs ir artimi „Love Beauty and Planet“ misija, vizija ir tikslai.

 

Suprantu, kad plastikas mūsų gyvenimuose yra praktiškai kasdienybė. Kai pradėjau jį rūšiuoti, supratau – kiek daug mes jo sunaudojame kiekvieną kartą apsipirkdami. Ir taip, plastikas dažnai padeda mums kasdienybėje, tačiau jei jau tenka jį naudoti, aš renkuosi jį kruopščiai rūšiuoti. Kad mano ir mano šeimos šiukšlės neatsirastų upėse ir vandenynuose (tai dabar yra itin didelė problema). Noriu ir po truputį siekiu to, kad aš kiek įmanoma mažiau prisidėčiau prie taršos. O „Love Beauty and Planet“  savo produktų pakuotes gamina tik iš 100% perdirbto plastiko ir po to jos yra 100% perdirbamos.

 

 

Ne gana to, produktų sudėtis yra daugiau nei 90% natūrali. Etiškai išgautos sudedamosios dalys. Naudojamas ekologiškas kokosų aliejus. Be silikonų/dažų ir neišmėginta su gyvūnais. Bent jau man gera ir ramu širdyje naudojant tokius produktus.

 

Šį kartą pasidalinsiu savo nuomone apie naujausią produktų liniją „Oceans edition“.

 

Drėkinamoji dušo želė

 

Ši dušo želė drėkina ir ramina odą taip suteikdama gaivumo pojūtį po dušo. (Nors man vien nueiti po dušu dabar yra vienas malonumas 😀 )

Jūros dumbliai gerai žinomi dėl savo drėkinamųjų ir hidratacinių savybių, juose taip pat gausu antioksidantų, kurie sugrąžina kūnui gyvybingumą. Muskusinis ir sodrus gėlinių eukaliptų aromatas (skamba sudėtingai, bet kvepia labai skaniai).

Kas svarbu – kad produktų sudedamosios dalys auginamos tvariai!

 

 

 

Drėkinamasis kūno losjonas

 

Prisipažįstu, kad mėgautis vonios malonumais anksčiau nebuvo mano hobis, o dabar – tai tiesiog atgaiva sielai. Dabar (kai turiu pusę metų sulaukusį sūnelį) pabūti vonioje vienai ir pasimėgauti grožio procedūrom ir taip skirti laiko sau – yra kažkas WOW.

 

Ką sako gamintojas? Puoselėkite savo odą su jūros dumblių ir eukaliptų kūno losjonu, kuris neįtikėtinai maitina ir atstato jūsų odą. Mėgaukitės šiuo kūno losjonu, praturtintu stimuliuojančiu etiškai išgautų eukaliptų kvapu.

 

 

Drėkinamasis plaukų kondicionierius

 

Prisipažinsiu, kad man faina turėti vienos linijos produktus vonioje ir juos naudoti vienu metu. Tai įneša šiokios tokios tvarkos, harmonijos vonioje. Patinka, kad kvapai nesimaišo tarpusavyje, o šios linijos produktų kvapas skanus, bet ne per daug intensyvus (kas man irgi yra svarbu).

Mano šviesūs, išsausėję nuo dažymo plaukai irgi džiaugiasi šiuo pasirinkimu <3

 

 

 

O kokius „Love Beauty and Planet“ produktus esate bandę jūs?

 

 

XOXO,

Draugaukim Instagrame

@I_am_MondayGirl

Ieva

Sorry, no posts matched your criteria.