10 idėjų, ką padovanoti vaikams

Kiekvienais metais sukame galvas, kaip nustebinti savo vaikus per Kalėdas ar kitas šventes.  Dažai renkamės itin brangius daiktus, kurie neretai po savaitės jau būna pamiršti. Dovanų reikia ne tik jūsų mažyliams… Kur dar draugų ar giminaičių vaikai, su kuriais dažniausiai keičiatės dovanomis? Visa tai tikrai paplonina pinigines. Tačiau, nebūtina pirkti brangių dovanų, nes brangiausia dovana – dovanota iš širdies. Dalinamės 10 nebrangių dovanų idėjų, kurios tiks įvairaus amžiaus vaikams.

 

Monday Girl: aš labiausiai mėgstu dovanoti (ir gauti) praktiškas dovanas arba kaip nors lavinančias (lavinamieji žaislai ir žaidimai), suteikiančias kokių nors žinių (enciklopedijos, klausimų-atsakymų knygos, žaidimai ir pan.) arba išlaisvinančias mintis (pavyzdžiui: dailios užrašinės, darbo knygos, dienoraščiai ar net drobė su dažais).

 

Suprantu, kad kartais tikrai sunku išrinkti dovaną, tada renkamės dovanų čekius. Ir nieko nėra tame blogo. Bet man visada smagiau gauti supakuotą dovaną, nes, mano nuomone, taip parodomas didesnis dėmesys žmogui. Tai reiškia, jog apie jį galvojome ir skyrėme jam laiko. O laikas – didžiausia dovana.

 

Stalo žaidimai ir žaislai:

 

„Lietuva“ (Mažiesiems)

 

 

Žaidimo aprašymas: Žaidimą mažiesiems „Lietuva“ sudaro 1500 įdomių klausimų apie Lietuvą, beveik 500 iš jų yra su atsakymų variantais ir paveikslėliais. Klausimai suskirstyti į šešias kategorijas: muzika, sportas, geografija, kultūra, gamta ir įvairūs. Teisingai atsakę į klausimus surinkite visų šešių kategorijų korteles ir eikite centrinio laukelio link. Laimi žaidėjas, pirmasis teisingai atsakęs į tris papildomus klausimus! Žaisdami šį žaidimą sužinokite dar daugiau ir patirkite daug nepakartojamų įspūdžių.

 

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 8 metų.

 

Žaidimą gali žaisti 2-6 žaidėjai.

 

Pliušinis žaislas (Mamaisa ir Nanaisa)

 

 

MAMAISA (rožinis), 33 cm

 

Rožinis švelnus kailiukas, torto prikimštas pilvukas.

Bus smagu šėliot drauge, jei Mamaisa bus šalia!

Jeigu tiki monstrais, tai žinai, kad su jais žaisti be galo smagu. Jei planuoji žygį – pasiimk minkštutį Mamaisą kartu. Su juo kelionės niekada neprailgs!

 

NANAISA (žalias), 33 cm

 

Jeigu monstru tu tiki, apkabinti jį gali.

Juk atspėti nesunku – Tau Nanaisa bus draugu!

Mielas ir švelnus žaliasis Nanaisa yra pasiruošęs saugoti tavo sapnus nuo visų kenkėjų! Tereikia stipriai jį apkabinti ir nenustoti juo tikėti.

 

Monday Girl: žavingi „Kakės Makės“ knygelių personažai atgyja vaikų rankose. Smagiausia stebėti, kai padovanotas pliušinis žaislas tampa geriausiu draugu, guodėju ir padėjėju. Man gražesnis rožinis pabaisiukas 😊

 

Knygos

 

„20 mergaičių, kurios pakeitė pasaulį“

 

 

20 istorijų apie mergaites, turėjusias nepaprastų svajonių, beribį talentą, neįtikėtino ryžto, ir tapusias didžiomis moterimis!

 

Monday Girl: žavingos iliustracijos ir dar labiau motyvuojančios istorijos siekti savo tikslų, nebijoti bandyti ir eiti į priekį. Jei būčiau paaugliukė, tikrai apsidžiaugčiau gavusi tokią dovaną.

 

„Šnipų mokykla“

 

 

Apie knygą:

 

Agentas: Benas Riplis, 12 metų.

Misija: Išgyventi Akademijoje, tikriau, jaunųjų žvalgybos agentų rengimo centre. Ir kaip nors pelnyti merginos palankumą.

Tikslas:

  1. Išaiškinti įsigavusį į mokyklą klastingą dvigubą agentą.
  2. Pasistengti išlikti gyvam.
  3. Visiems įrodyti, kad tinki būti šnipu, išgelbėti šalį ir tai darant nepasirodyti, jog esi visiškas vėpla.

Įsiminęs turinį sunaikink!

 

Gali skaityti ir berniukai, ir mergaitės. Tačiau, kaip sako Knygų Klubo skaitytojai – kai kurie berniukai šią knygą skaito net po kelis kartus!

 

Užrašinės:

 

„Mokyklos užrašai“

 

 

Kiek rytoj tau pamokų? Kada suolo draugo gimtadienis? Kur vyksite į ekskursiją? Ką uždavė namų darbams? Užsirašyk, kad nieko nepamirštum! Šioje užrašinėje tilps visa svarbi informacija ir tavo genialios mintys!

 

Monday Girl: Labai praktiška dovana kiekvienam moksleiviui!

 

„Mažasis princas“

 

 

Paprasta, bet neprasta – žavinga užrašinė, kurią puošia originalios autoriaus iliustracijos bei citatos iš „Mažojo Princo“ knygos.

 

 

Užduotys ir klausimai – atsakymai

 

Kakės Makės užduočių rinkinys

 

 

Lavinamųjų kūrybinių užduočių rinkinys puikiai tiks 3-6 metų vaikams (ir visai šeimai). Jis parengtas pagal Montessori ugdymo principus.

 

Rinkinyje rasite Linos Žutautės sukurtą paveikslėlių knygą „Kakė Makė ir baisi neteisybė“ bei lavinamąsias užduotis su visomis reikalingomis priemonėmis. Galėsite pasigaminti siūlų žmogeliuką, kurio labai norėjo Kakė Makė, laivelį, kurį Kakė Makė plukdė su Tadu, sužaisti šeimos ir monstrų teatrą, pasigaminti telefoną, kuriuo pasikalbėsite su draugu.

 

Monday Girl: mano nuomone – labai puiki dovana: ir knyga, ir lavinamasis žaidimas. Faina, kad į žaidimą gali įsitraukti visa šeima ir taip leisti laiką drauge. O man, kaip žinia, laikas kartu yra brangiausia dovana.

 

„Protų mūšis visiems sumaniems ir gudriems“

 

 

Kodėl dangus mėlynas? Kiek kaulų yra žmogaus kūne? Kodėl po lietaus išlenda sliekai? O iš kur kyla vėjas? Ir kodėl?.. Vaikai užduoda daugybę klausimų. Ši interaktyvi ir smagi knyga – tikras išsigelbėjimas mažųjų gudragalvių tėvams! Išmokime ko nors naujo! Kodėl? O kodėl ne? Knygoje rasite 80 klausimų ir atsakymų.

 

Monday Girl: Interaktyvi knygelė su žavingomis iliustracijomis ir įdomiais klausimais. Tikrai padovanočiau savo vaikui (jei jam būtų 6-8 metai).

 

„Gyvūnų mažyliai liesk ir klausyk“

 

 

Liečiant įvairius paviršius, bus lavinama smulkioji motorika. Kartu su savo mažuoju vartydami šią knygelę, ugdysite jo kalbą ir norą išmokti skaityti. Įkvėpkite savo vaiką stebėti ir tyrinėti pasaulį.

 

Monday Girl: štai knygelė, kurią šiemet savo vaikui padovanosiu. Dabar, kai jis pradeda daugiau suprasti apie jį supantį pasaulį (Gabrieliui dabar lygiai pusmetis) ir juo domėtis, liesti, čiupinėti ir klausytis – ši dovana bus kaip tik.

 

„Kalėdos. Raižyk ir žibėk“

 

 

Šioje žėrinčioje Kalėdų knygelėje vaiko laukia šventiškai nusiteikę draugai! Turėdamas šią knygelę, jis galės atlikti smagias užduotis, raižyti ir sukurti spindinčią Kalėdų Senelio kepurę, 3D dekoracijas ir imbierinio namelio atviruką!

 


 

Monday Girl: Stengiausi atrinkti įvairaus amžiaus grupėms tinkančias dovanas, tačiau tai tik 10 idėjų. Pasižvalgyti po Knygų Klubo dovanų katalogą galite ir patys, štai čia. Kalėdinių dovanų pasiūlymai vaikams ir suaugusiems: nuo knygų iki šokoladinių gėrimų ar namų kvapų. Esu tikra, kad išsirinksite. O dabar, kai tokia situacija šalyje ir oras nedžiugina, raginu užsakinėti dovanas internetu (ir nelaukti paskutinių dienų). Bent jau aš 100% taip ir darysiu.

 

Sako, kad knygą norisi pavartyti, pačiupinėti prieš perkant. Sutinku, tame yra tiesos. Bet didžiąją daugumą knygų „Knygų klube“ galima pavartyti virtualiai, paskaityti pirmuosius puslapius, perskaityti kitų pirkėjų vertinimus ir atsiliepimus. Tai tikrai praverčia renkantis.

Linkiu sėkmės!

 

Ką padovanoti draugei? 7 idėjos

2020-ųjų metų knygų TOP 10

Knygų rekomendacijos. TOP 10 knygų iki 10 Eur