Ką padovanoti draugei? 7 idėjos

Nors šie metai buvo pilni netikėtumų ir iššūkių, tačiau jiems einant į pabaigą pradedame galvoti apie dovanas artimiesiems. Šį kartą atrinkome 7 puikias idėjas, ką padovanoti geriausiai draugei šv. Kalėdų proga!

 

Kvapas namams ODORO MOOD KALĖDOS

 

 

 

Jokia čia paslaptis, kad namų jaukumą namams priduoda jų kvapas. O namuose dabar praleidžiame itin daug laiko, tad Kalėdomis ir Kalėdų dvasia dvelkiantis namų kvapas – puiki dovana ir draugei, ir sau pačiai.

 

ODORO MOOD KALĖDOS namų kvapo tikslas apgaubti tavo namus nepamirštama šventine nuotaika!  Jis įkvėps tave ir tavo šeimą jaukiems apsikabinimams, skardžiam juokui, dalinimuisi atsiminimais, maistu, meile. Primins dalelę Kalėdų gerumo ir atsiminimų nešiotis savyje ištisus metus. Šiltas, jaukus kalėdinis aromatas užburs aplinką šventiška nuotaika.

 

Žaidimas EXIT: apleista trobelė

 

 

 

Turbūt sutiksite, jog vienas geriausių ir smagiausių būtų praleisti tamsius žiemos vakarus su draugais namuose – stalo žaidimai. Azartas ir juokas – garantuoti.

 

„Exit: Apleista trobelė“ žaidime žaidėjams prireiks komandinės dvasios, kūrybiškumo ir loginio mąstymo, kad išsiaiškintų kodus, išspręstų galvosūkius, rinktų daiktus ir po truputį užsitarnautų savo laisvę. Norėdami išsilaisvinti turite naudoti mįslingą šifro kodą, paslaptingą knygą bei keletą specialių objektų. Ar jums pavyks ištrūkti iš šios apleistos trobelės?

 

VEG. Lengvi ir gardūs valgiai kiekvienam

 

 

Bene pats garsiausias kulinaras ir virtuvės šefas Jamie Oliver knyga – vertinga dovana. Ypač dabar, kai daug laiko praleidžiame namie, idėjų, ką pasigaminti naujo tikrai trūksta. Išspręskime šią problemą padovanodami kulinarinę knygą!

 

Šiais laikais dažnas iš mūsų dėl įvairių priežasčių (sveikatos, kainos ar planetos) kaip niekad stengiasi į savo racioną įtraukti daugiau daržovių. Neįtikėtinai lengvai paruošiami patiekalai, įkvėpti įvairiausių pasaulio virtuvių, – tikra paprastų, nuostabių daržovių šventė. Nuo jų jausitės sotūs, patenkinti, laimingi ir nepasigesite mėsos savo lėkštėje.

 

Šokoladukų rinkinys PALINKĖJIMAI

 

 

Nors dažna mūsų pradedant Naujus Metus pažadame sau, jog šiemet daugiau sportuosime, mažiau valgysime saldumynų ir daugiau šypsosimės. Tačiau kartais iki tos žavingos šypsenos trūksta tik gabalėlio juodo šokolado. Tad atsarga gėdos nedaro ir turint tokią žavingą ir saldžią dovaną namie – ją suvalgysi tik tada, kai tikrai to reikės. O, jei išsaugosime valią, ir valgysim tik po vieną gabaliuką, tikrai nieko blogo figūrai neatsitiks, o laimės širdyje ir veide tikrai bus daugiau 😊

 

Šokolado gėrimas DOLFIN ALMOND HOT CHOCOLATE POWDER

 

 

Jaukiems žiemos vakarams prie židinio, Kalėdų eglės ar tiesiog susisukus į jaukų pledą ir žiūrint gerą filmą – puikiai pravers šokoladinis gėrimas. Primena vaikyste, nukelia į gražius prisiminimus. O jei dar šalia geriausia draugė – širdingi pokalbiai garantuoti.

 

Knyga – Netikėta Kalėdų dovana

 

 

Knyga – visada geras dovanos pasirinkimas. Kaip šventiniu laikotarpiu žiūrime Kalėdinius filmus, taip smagu skaityti ir Kalėdines knygas.

 

Nauja „The New York Times“ bestselerių autorės Lisos Kleypas knygų serija prasideda magiškiausiu metų laiku nutikusia istorija. Trys vienišos širdys. Trys kryžkelėje stabtelėję gyvenimai. Trys žmonės, kurie netruks suprasti, kad Kalėdos – tai metas, kai visa tampa įmanoma, o svajonės randa kelią namo…

 

Darbo knyga

 

 

Kasmet pažadame sau daug, kartais daugiau, nei galime išpildyti. Tačiau – kad kryptingai eitume tikslų link, privalome planuoti savo laiką, užduotis, darbus ir nepamiršti svajoti. Tam puikiai pasitarnaus darbo kalendorius!

 

 

 

Na, bet svarbiausia dovana yra dėmesys ir laikas kartu. Nors šiuo metu negalime drąsiai susitikti ir apsikabinti su draugais ir artimaisiais – išnaudokime išmaniąsias technologijas, bet tik nenustokime bendrauti, o dovanas užsakinėkime internetu. Visas šias dovanų idėjas (ir dar daugiau) galite įsigyti internetiniame knygyne https://knyguklubas.lt

 

 

10 idėjų, ką padovanoti vaikams

2020-ųjų metų knygų TOP 10

Knygų rekomendacijos. TOP 10 knygų iki 10 Eur