Šilkinė plaukų gumelė – dovana Jūsų plaukams

Šilkas – audinys puikiai tinkantis  ir plaukams, ir odai. Šilkinės plaukų gumelės tinka visiems plaukų tipams ir saugo jų grožį. Naudojant jas, nelaužoma plauko struktūra, atstatoma drėgmė, o tai yra labai svarbu, norint turėti žvilgančius plaukus.

 

Universali, natūralaus šilko gumelė tinkama naudoti tiek dieną, tiek naktį ar užsiimant aktyvia veikla. Drąsiai kurkite šukuosenas: riškite plaukus į suveltą kuodelį, „uodegą“, ar bet kokią Jums įprastą šukuoseną, pakreipiant plaukus įvairiomis kryptimis ir visiškai jų nepažeidžiant. Šilkas apsaugo plauką, paprasčiausiai sumažindamas trintį, taip nesusidaro plaukų raizginiai, susivėlimai. Tai ypatingai aktualu toms, kurių plaukai linkę lūžinėti, yra sausi, garbanoti, nes ši medžiaga išsaugo plauko drėgmę, o ne ją sugeria.

 

Venkite medvilninių gumelių plaukams, nes jos yra ypatingai nerekomenduojamos plaukų rišimui. Jos sausina plaukus ir sudaro visas sąlygas jų lūžinėjimui.

 

Švelnaus šilko gumytės – tinka prie bet kokio stiliaus ir bet kuria proga. Nors, prisipažinsiu, man jos atrodo itin prabangiai. Išbandžiau Ediall.eu sukurtą plaukų gumelę. Grožis, patogumas, švelnumas – lyg debesies, rodos tobula ir nuostabi dovana mano plaukams.

 

 

Ediall parduotuvėje galima rinktis iš daugybės spalvų! Šilkinė plaukų gumelė – gali būti puiki dovana draugei, mamai, sesei, mylimajai, bet kuriai moteriai.

 

Be to, kviečiu apsižvalgyti naujų mano draugų internetinėje parduotuvėje, nes ten gausu ir kitų šilko gaminių. Ką pasakytumėte apie šilkinius naktinius ar chalatėlį? Mmm, net seilės kaupiasi 🙂

Sekite juos feisbuke https://www.facebook.com/ediall.lt ir instagrame https://www.instagram.com/ediall_lt/

 

Sorry, no posts matched your criteria.