Rugsėjis – lyg Naujieji Metai. Suplanuokime juos.

Kai kuriems mums rugsėjis asocijuojasi nauja pradžia. Ir nesvarbu, ar tai būtų nauji mokslo metai ar tiesiog naujas sezonas. Leidykla SEIK pasiruošusi rugsėjui ir pristatė naujienų mėgstantiems itin kruopščiai planuoti savo darbus ir laisvalaikį.

 

Happy Calendar planuokliai su spirale

 

 

Kasdienės veiklos, užduotys ir darbai nuguls šiame darbo kalendoriuje. Kalendoriuje yra vietos susirašyti savaitės užduotims. Taip pat yra specialūs tikslų išsikėlimo ir grįžtamojo ryšio puslapiai, padėsiantys išlaikyti motyvaciją bei nepasimesti darbų gausybėje.

 

Ši knygelė su spirale yra itin patogi nešiotis. Smagioji dalis ta, kad planuoklis yra net 16 mėn. trukmės! Be to, galima rinktis iš įvairiausių dizainų!

 

Happy Calendar – Laimės Kalendorius mokslo metams

 

 

Tiems, kurie nemėgsta spiruoklinių planuoklių, puikiai tiks kompaktiško dydžio planuoklis. Jame taip pat sutalpinsite net 16 mėnesių planų ir užduočių 🙂

Darbo kalendorių galima pradėti naudoti nuo rugsėjo arba nuo Naujų Metų. Taip pat – galima rinktis iš įvairių spalvų ir tekstų dizainų.

 

Get (sh)it done #produktyvumo planuoklis

 

 

Ar kada jautėtės taip, kad turimą laiką norėtumėt išnaudoti geriau ir greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus? Ar esate kūrę ilgus darbų sąrašus su šimtu veiklų, tačiau svajonės vis tiek atrodo tolimos?

Dažnai manoma, kad produktyvumas yra gebėjimas daugelį darbų atlikti per kuo trumpesnį laiko tarpą. Tačiau produktyvumas yra efektyvus laiko išnaudojimo būdas. Bet kaip tai padaryti?

Tiems, kurie vengia juodos spalvos – gali išmėginti šviesesnį knygelės dizainą. Jį rasite čia.

 

THE MONDAY GIRL: Bene pats mėgstamiausias mano kalendorius iš SEIK. Kodėl? Nes jau vien viršelis motyvuoja tuos suplanuotus darbus atlikti. Labai patinka tai, kad yra ir mėnesio, ir savaičių, ir dienų planuoklis. O pradėti jį pildyti galima bet kada. Taip pat, man labai svarbi dalis, kad ši darbo knyga/planuotė yra gana didelė.

 

Dienos planuoklio lapeliai

 

 

Dienos planuoklyje yra 100 nuplėšiamų lapų (A5), padėsiančių geriau suplanuoti dieną.

  • UŽSIRAŠYK TIKSLUS – pradėk dieną tikslų ir darbų sąrašo sudarymu.
  • PARODYK DĖKINGUMĄ – kasdien užrašyk 3 dalykus už ką esi dėkingas.
  • SUKURK TIKSLŲ TVARKARAŠTĮ – tiksliai suplanuok savo dieną. Sudaryk tvarkaraštį ryte ir surašyk dienos veiklas.
  • UŽRAŠYK VISKĄ, KAS SVARBU – laikyk dienos planuoklį šalia savęs, kad iš karto galėtum užrašyti visas naujas mintis.

Tiems, kurie nemėgsta planuoti daug dienų į priekį, gali išmėginti dienos darbų planuoklio lapelius. Labai patogu susirašyti dienos darbus, žymėti jų įvykdymą, o juos įvykdžius, lapelį tiesiog išmesti.

O tie, kas savo darbus, užduotis, o gal net meniu planuoja savaitėmis – gali rinktis savaitės planuoklį su nuplėšiamais lapeliais.